50 yaşındaki hoş oyuncu Jennifer Garner hoşluk sırlarını paylaştı

ABD’li oyuncu Jennifer Garner, Ben Affleck’le olan evliliğinden doğan kızları Violet ve Seraphina için hoşluk rutinlerini paylaştı.

Harper’s Bazaar’a konuşan Garner, “elinden gelenin en uygununu yapmak” üzere bir yaklaşımı olduğunu belirtti.

Mümkün olduğunca doğal kalmaya çalıştığını belirten ünlü oyuncu, “Saç ideolojim, makyaja yaklaşımımla tıpkı, yani cildinize ve saçınıza itina gösterirseniz, kıymetli bir şey eklemeden yeterli hissetmeniz gerekir” diye açıkladı.

“Yaşlandıkça, muhtemelen daha fazla maskaraya yahut köklerime biraz yardım etmeye gereksinimim var, lakin bunu yapmak zorunda değilim, zira cildimin ve saçlarımın her zamankinden daha güçlü olduğunu biliyorum” diyen Garner, kızları 16 yaşındaki Violet Anne ve 13 yaşındaki Seraphina Rose’a ne üzere tavsiyelerde bulunacağı sorulduğunda, “daha azının daha çok” olduğunu söyledi.

 

“DAHA AZ TAKINTI YAPIN”

Garner, “Aynaya daha az bakın, daha az takıntı yapın. Vaktinizi bunun yerine ne için kullanabileceğinizi görmek için dünyanın geri kalanına bakın.”

“İnsanlar yüzlerine eskisinden daha fazla bakıyor, değiştirebileceğiniz şeyler üzerinde durmak hiçbir işinize yaramıyor.”

“Çok fazla makyaj yapmaya ya da daima bir yenilik yapmaya gerek yok.”

“Ayrıca enjeksiyon yapmayı düşünen herkesin mümkün olduğunca uzun mühlet beklemesi epey önemli” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir