Kocasının iğrenç alışkanlığını Esra Ezmeci’de ifşa etti! Konuta gelen bayanlara bakın ne yapıyormuş?

Enteresan soru ve itiraflara yer veren ünlü Psikolog Esra Ezmeci, yazdığı kitaplar ve toplumsal medyadaki teklifleriyle ilgiler üzerine yorumlar vermeye devam ediyor. Televizyon ekranlarında sıkça gördüğümüz Ezmeci vaktinin büyük çoğunluğunu kendisine gelen soruları yanıtlayarak geçiriyor. Çok fazla bildiri aldığını belirten Ezmeci, kimi sorular karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Bunlardan biri de bir bayan takipçisinden gelen eş itirafı.

ESRA EZMECİ’DEN ‘YOK ARTIK’ DEDİRTEN PAYLAŞIM

Araları açılan yada eşlerin enteresan taraflarını yazan takipçileri Ezmeci’de yardım istiyor. Bazıları eşleriyle yaşadığı makûs süreci paylaşırken bazılarından ise enteresan itiraflar geliyor. Takipçilerinin çoğunluğunun bayanlardan oluştuğu Esra Ezmeci, genelde eşlerin ortasını düzeltmesi için çapalama ve tuzlama usullerini öneriyor.

KOCASININ İĞRENÇ ALIŞKANLIĞINI İTİRAF ETTİ

Her kezinde akıllara sakinlik veren paylaşımlarla gündemden düşmeyen Ezmeci’ye bu sefer ‘Yok artık’ dedirten bir itiraf geldi. Bir bayan takipçisi eşinin konutuna gelen bayan konuklara yaptıklarını paylaşınca toplumsal medya yıkıldı. Bayan takipçi Ezmeci’ye, “Kocam, bayan komşular gidince onların yerlerini koklayıp öpüyor” itirafını yaptı. Bunun karşılığında ise Ezmeci’den fetişizm yorumu geldi. Ezmeci, bayan takipçisinin bu sorusuna karşı “Bu bir çeşit fetişistik ya da takıntısal bir durum” cevabını verdi.

İşte herkesi şaşkınlığa uğratan o itiraf

Ünlü psikoloğa her gün bu şekil binlerce ileti gönderiliyor. Kendisine gelen iletileri soğukkanlılıkla cevaplayan Ezmeci toplumsal medya hesabından yayınlıyor. Ezmeci, Münasebet uzmanlığının yanı sıra önümüzdeki günlerde kullanıma açılacak olan bir çöpçatanlık uygulaması üzerinde de araştırmalar yaptığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir