Manchester United Teknik Yöneticisi Erik cilt Hag, Cristiano Ronaldo’ya yüklendi

Premier Lig’de yeni dönem hazırlıkları kapsamında çalışmalarına devam eden Manchester United’da Hollandalı teknik yönetici Erik cilt Hag, Viaplay Sport’a özel açıklamalarda bulundu.

Hollandalı çalıştırıcı, evvelki pazar günü Rayo Vallecano ile Old Trafford’da oynanan hazırlık maçına birinci 11’de başlayan fakat müsabakanın devre ortasında oyundan alınınca maç bitimini beklemeden stadyumdan ayrılan Cristiano Ronaldo‘nun bu davranışını eleştirdi.

Ten Hag açıklamasında, “Bu davranışı katiyen kabul etmiyorum. Kabul edilemez bir durum bu. Yalnızca onun için değil, herkes için. Biz bir ekibiz ve herkes maç bitine kadar stadyumda kalmalı” sözlerini kullandı.

GELECEĞİ BELİRSİZ

Takımdan ayrılmak istediği için dönem öncesi kampına katılmayan Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’nun geleceği belirsizliğini koruyor. İsmi Avrupa’nın farklı gruplarıyla yan yana gelen Cristiano Ronaldo, rastgele bir kadroyla muahede yoluna gidememişti.

Manchester grubunun teknik yöneticisi deri Hag da daha evvel yaptığı açıklamada, Cristiano Ronaldo’yu grupta tutmak istediğini ve Portekizli yıldızın planları ortasında yer aldığını söylemişti.

MANCHESTER UNITED OLD TRAFFORD’DA DÖNEMİ AÇIYOR

İngiltere Premier Lig’de yeni dönem heyecanı, 5 Ağustos Cuma günü oynanacak Crystal Palace-Arsenal müsabakasıyla başlayacak.

Hollandalı teknik yönetici idaresindeki birinci resmi maçına çıkacak Manchester United ise 7 Ağustos Pazar günü konutunda Brighton’ı ağırlayacak.
Manchester United transfer periyodunda Tyrell Malacia ve Lisandro Martinez’i renklerine bağlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir