Bruma: Katkı sağlamak için buradayım

Fenerbahçe, yeni dönem hazırlıklarını bugün basına açık yaptığı idmanla sürdürdü. İdmanın akabinde sarı-lacivertli takımın Portekizli futbolcusu Bruma, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Yeni döneme daima birlikte başladıklarını lisana getiren Bruma, “Takım çok güzel çalışıyor, sıkı çalışıyor. Bu dönem ulaşmak istediğimiz amaçlarımız var dönem sonunda. Bunun için çalışıyoruz. Döneme yeni başladık, şimdi bir hafta oldu. Ben de kendi potansiyelimi biliyorum. Öncelikli maksadım ekibe yardım etmek. Yavaş yavaş yüzde 100’ümüze ulaşmak istiyorum. Bizim için kıymetli olan şey, birinci resmi maça kadar hazır olmak. Bunun için de en üst seviyede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birebir vakitte yeni bir sistemle oynuyorum, buna alışmaya çalışıyorum. Yeni ekip arkadaşlarıma da alışmam gerekiyor. Vakit ilerledikçe her şey yoluna girecektir diye düşünüyorum” diye konuştu.

“TÜRKİYE’YE BİRİNCİ GELDİĞİMDE ÇOK GENÇTİM, ŞU ANDA DAHA TECRÜBELİYİM”

Galatasaray’a transfer olduğu devirle ilgili gelen soruya cevap veren Portekizli oyuncu, “Türkiye’ye birinci geldiğimde çok gençtim. Şu anda daha deneyimliyim. Hem saha içinde hem saha dışında daha olgunum. yeterli bir yolda olduğumu düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

“HOCAMIZDAN BİR TELEFON ALDIM VE BANA BENİ İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ”

Fenerbahçe’ye transfer olma sürecinden bahseden Bruma, “Transfer sürecinde hocamızdan bir telefon aldım. Kendisi bana beni istediğini söyledi, kulübün bu yılki gayelerinden bahsetti. Ben de buraya gelmek istedim. Fenerbahçe aslında büyük bir kulüp, ben de bu gruba katkı sağlamak için buradayım. Umarım oyuncular en düzgün performanslarında olur ve gayemize ulaşırız” şeklinde konuştu.

“ELİMDEN GELENİN EN GÜZELİNİ VERMEK İSTİYORUM”

Vaatler vermek istemediğini kaydeden Bruma, şunları söyledi:

“Ben burada vaatler vermek istemiyorum. Çalışmalarımı en âlâ halde sürdürüp ekibime yardımcı olmak istiyorum. Amaçlarımıza ulaşmak istiyorum. Taraftarlarımız aslında benim oyun tarzımı biliyorlar. Yavaş yavaş performansıma ulaşacağımı düşünüyorum. Sakinim. Elimden gelenin en güzelini vermek istiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir