Senden Daha Güzel 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Senden Daha Güzel 9. bölüm fragmanı ne zaman çıkacak? Son bölümde neler oldu?

Senden Daha Güzel, Gold Sinema imzalı, birinci kısmı 7 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü sırasıyla Deniz Koloş ve Hakan Kırvavaç’ın üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı, başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaştığı romantik güldürü tipindeki Türk televizyon dizisi. Senden Daha Hoş 9. kısım fragmanı yayınlandı mı? Senden Daha Hoş 9. kısım fragmanı ne vakit çıkacak? Son kısımda neler oldu?

SENDEN DAHA HOŞ 9. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugünkü 8. kısmının akabinde 9. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni kısım fragmanı yayınlanmadı.

SENDEN DAHA HOŞ 8. KISIM FRAGMANI İZLE!

SENDEN DAHA HOŞ SON KISIMDA NELER OLDU?

Emir klinikte kalmaya karar verir, lakin bir kaidesi vardır: Efsun’un gitmesi. Efsun, klinikte gayret etmeye karar verse de Emir’in bu çıkışı onu derinden yaralar. Buyruk ise Efsun ve Ali’nin sevgili olduğunu düşünmektedir. Efsun’unyüz nakli yaptırmak isteyen bir hastasına ameliyat ayarlamaya çalışması ise klinikte ortalığı karıştıracak, Buyruk ve Efsun’un ortasındaki buzları eritecektir.

SENDEN DAHA HOŞ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Emir klinikte kalmaya karar verir. Efsun’un Pervin’in İstanbul’da ameliyat olduğunu öğrenmesi hem Emir’e hem de Pervin’e cephe almasına neden olur. Buyruk ve Efsun’un enteresan bir hadise için gittikleri Adana’da ise onları aksiyonel bir macera beklemektedir.

SENDEN DAHA HOŞ KONUSU NE?

Efsun Gaziantep’te bir köyde dermatolog olarak çalışmakta, babasıyla çiftlikte memnun mesut yaşamaktadır. 21 yıl evvel onları terk eden ve o vakitten beri görmediği annesi Pervin’den haber gelir. Ünlü bir estetik cerrah olan Pervin kızıyla son bir sefer görüşmek istemektedir. Pervin’in gönderdiği sürücü Kaan’la İstanbul’a gelen Efsun, büyük bir süprizle karşılaşır. Ne annesi ne de onu getiren sürücü doğruyu söylemektedir. Bir günlüğüne geldiği İstanbul, Efsun’un bütün hayatını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.

SENDEN DAHA HOŞ OYUNCULARI KİMLER?

Cemre Baysel : 1- : Efsun Armağan

Burak Çelik : 1- : Emir

Ebru Cündübeyoğlu : 1- : Pervin Armağan

Sevinç Erbulak : 1- : Serpil

Cem Kurtoğlu : 1- : Ferdi

Berat Yenilmez : 1- : Kaya

Ozan Kaya Oktu : 1- : Cem

Beril Kolcu : 1- : Burcu

Merve Şen : 1- : Binnur

Bahar Süer : 1- : Canan

Tuğçe Kumral : 1- : Şirin

Gözde Kaya : 1- : Gülden

Yunus Eski : 1- : Sarp

Anıl Çelik : 1- : Mete

Mehmet Cihan Ercan : 1- : Yaşar

Aziz Caner İnan : 1- : Taner

Sena Çakır : 1- : Aslı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir