Eşini öldürüp, kayınbiraderini yaralayarak intihar etti

Tülay Fazilet, 2019 yılında evlenip, Konya’da yaşamaya başladığı Tunç Erdem’den ayrılma kararı aldı. Fazilet, Ankara’da yaşayan ailesinin yanına dönerek, boşanma davası açtı.

Bugün görülecek duruşma için Ankara’ya gelen Tunç Fazilet, eşinin ailesiyle yaşadığı, Mamak ilçesi Durali Alıç Mahallesi’ndeki konutuna uğradı. Apartmanın garaj girişinde bekleyen Fazilet, dışarı çıkan eşi ve onun kardeşi İbrahim Gökekin ile tartışmaya başladı. Fazilet, tartışma sırasında tabancasını çıkarıp, eşine ve kayınbiraderine ateş etti. İki kardeş, kanlar içinde yere yığılırken, Fazilet ise arabasına binerek uzaklaştı. Tunç Fazilet, yaklaşık 1 kilometre sonra seyir halindeyken birebir silahı başına dayayarak ateşledi. Denetimden çıkan araba, bahçe duvarına çarparak durdu.

Çevredekilerin ihbarı üzerine polis ve sıhhat takımları, olay yerine sevk edildi. Tunç Erdem’in hayatını kaybettiği belirlendi. Tülay Fazilet ile kardeşi İbrahim Gökekin ise sıhhat gruplarının müdahalesinin akabinde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tülay Fazilet, tabiplerin tüm müdahalesine karşın hayatını kaybetti. İbrahim Gökekin’in ise tedavisi devam ediyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir