Bu Burçlar Ağustos Ayında Güçlü Olacak! Ağustos Ayının En Şanslı Burçları Muhakkak Oldu

Ağustos ayının başlangıcında, bilhassa Mars ve Uranüs birliği, yenilikçi stratejiler ve devrimci katalizörler potansiyelini yansıtıyor. Titreşimi, karıştırılmak yerine sallanan şeyler olarak düşünebilirsiniz.

Bu seviyedeki değişim ve bozulma katiyetle yeni başlangıçlara yol açabilir. Bilhassa Koç ( günümüzdeki gezegen yöneticisi Mars olan) ve Akrep ( klâsik gezegen yöneticisi Mars olan) için heyecan verici atılımlar mümkün . Fakat astrolojiniz ne olursa olsun, Uranüs kozmik çerçeve üzerindeyken, Uranüs temalı bir zihniyeti benimsemek kıymetlidir: Uyumlu olun, esnekliği somutlaştırın ve canlı kalın.

AĞUSTOS AYINI YENİ BAŞLANGIÇLAR VE MUVAFFAKİYETLER OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ

Bu ayın üç modüllü göksel kokteylindeki bahtında olan kuzey düğümünün rolü nedeniyle, kendimizi gelecekteki amaçlarımızın bugünkü hareketlerimize nasıl rehberlik edebileceğine dair kısa bakışlar yakalarken de bulabiliriz. Ve yeniden, bu güç, ufukta kimi büyük ömür değişikliklerinin geldiğini çok âlâ görebilen Mars tarafından yönetilen Koç ve Akrep burçları için bilhassa güçlü olabilir.

MARS’IN GÜCÜ İKİZLER BURCUNUN ÜZERİNDE OLACAK

Mars’tan bahsetmişken, 20 Ağustos’ta İkizler’e geçiyor ve ikizlerin burcunu epeyce uzun bir müddet güçlendiriyor. Bu aksiyon gezegeni çoklukla her burçta yaklaşık yedi hafta geçirirken, yaklaşan retrograd döngüsü onu yaklaşık yedi ay boyunca İkizler’de tutacaktır . Mars’ın yoğunluğu ve İkizler’in havadar zekasının bu uzun kombinasyonu, gücünüzü çok şey öğrenmeyi bekleyebileceğiniz hayat alanlarına çevirebilir.

Koç, İkizler ve Akrep’in neden şanslı bir Ağustos’a sahip olmak için pratik olarak yıldız onaylı burçlar olduğuna dair daha fazla göksel art plan ipuçları verelim.

İşte şanslı bir Ağustos geçirme mümkünlüğü en yüksek olan 3 burç ve bunun astrolojik nedenleriKOÇ BURCU AĞUSTOS AYINDA FİNANSAL GELECEĞE HAKİKAT BÜYÜK ADIMLAR ATIYOR

Yeni ve daha inançlı bir finansal geleceğe gerçek büyük adımlar atma fırsatınız olabilir. Sonuçta, Mars, Uranüs ve kuzey düğümünün üçlü birleşimi, ikinci ferdî kaynak ve para konutunuzu ateşler.

Bununla birlikte, gerçek büyümeyi görmek için, öncelikle finansal açıdan başarılı olmak için gerekenlere sahip olmama konusunda kendinize anlatabileceğiniz öyküleri tanımlamanız ve bunlar için BS’yi aramanız gerekir. Buradan, kazanma gücünüzü optimize etmenin, eşsiz hünerlerinizi ve yeteneklerinizi daha da geliştirmek ve kendinize yatırım yapmakla başladığını düşünün. Gerinizdeki üçlü birleşimin gücüyle, bu stratejiyi denemeye teşvik edileceksiniz.

Mars, 20 Ağustos’ta İkizler burcuna fırladığında, tıpkı vakitte üçüncü bağlantı meskeninize de geçer. Bu gerçekleştiğinde, kendinizi para mevzularında da daha fazla çekiş yaratmanıza yardımcı olabilecek bilgiler toplarken bulabilirsiniz. Yalnızca bu kadar çabuk harekete geçmenin cazibesine karşı koy; unutmayın, Mars bir mühlet haritanızın bu kısmını harekete geçirecek.İKİZLER BURCU 20 AĞUSTOS SİZİN İÇİN DÖNÜM NOKTASI OLACAK

20 Ağustos’ta, aksiyon odaklı Mars yedi aylık müsaadesi için burcunuza geçerken, kendinizi fazladan bir güç dozuyla bulabilirsin. Ve Ağustos ayının geri kalanında, canlılığın, canlılığın ve canlılığın özü üzere hissetmeyi bekleyin. Dilek ettiğiniz şeyin peşinden gitmek için kendinizi daha yüksek seviyede bir irade, tutku ve kararlılıkla da bulabilirsiniz.

Ek olarak, gezegen yöneticiniz Merkür, 22 Ağustos’ta dönüştürücü Plüton’la akan bir üçgen açı yapıyorsa, saklı gerçekleri yahut gömülü hazineleri ortaya çıkarma yeteneğine sahip hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize dönmekten ve sormak istediğiniz büyük soruları sormaktan çekinmeyin. Yılı daha güçlü hissederek bitirmenize yardımcı olacak yeni bilgilere erişebilirsiniz.AKREP BURLARI BU AY SİZE BÜYÜK HAZİNELERİN KAPISINI AÇIYOR

Mars, Uranüs ve kuzey düğüm buluşması , iştiraklerle ilgili yedinci konutunuzu harekete geçirdiğinden , bağ alanınız bu ay yine keşfedilmeye hazır.

Bekar Akrepler: Kendinizi cazibeli bulduğunuz insanların sizi şaşırtmasına müsaade verin. Kimin yolundan geçeceğinizi asla bilemeyeceğiniz için rastgele müsabakalara ve planlanmamış buluşmalara açık olun. Ortak mı? Son vakitlerde sıkıldıysanız, birebir bireyle bile farklı bir şey için büyük olasılıklar olduğunu bilin. Bağınızı nasıl sarsabileceğiniz yahut ileriye dönük ilginizi nasıl daha heyecanlı hale getirebileceğiniz hakkında kıymetli olanınızla konuşun.

Ay geçtikçe, bağlantı cephesinde değişiklik yapmak için daha da güçlenmiş hissedebilirsiniz. Mars, 20 Ağustos’ta İkizler’e girdiğinde, sekizinci yakınlık konutunuzu harekete geçirerek, sizi diğerleriyle daha ağır bir biçimde temas kurmanın yollarını keşfetmeye ve kim olduğunuzun ve ne yaptığınızın zenginliğini paylaşmaya iter. Tutkularınız canlanabilir ve duygusallık daha erişilebilir hissedilebilir. Hayatınızın bu arenası, birçoğunu Mart ortasına kadar keşfetmeyi bekleyebileceğiniz büyük hazineler barındırıyor.


Parmak Boyutunuza Bakarak Nasıl Bir İnsan Olduğunuzu Öğrenin! Karakter Çıkaran Kişilik Testi


Kahve İçtikten Sonra Telvesini Bedeninize Sürün Farkı Görün! Çöpe Dökenler Bunları Duyduktan Sonra Dökmeyecek


Çamaşır Suyu Bu Prosedürden Sonra Başınıza Keder Olmaktan Çıkıyor! İşte Çamaşır Suyunu Yok Eden O Yöntem


Resimde Birinci Gördüğün Şey Ne? 5 Fotoğraf Sana Kim Olduğunu Söyleyecek? Duymaya Hazır Mısın?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir